Středisko Zátiší

Krásné prostředí Přírodní rezervace řeky Střely!    Oplocený areál!    Les, louka i město v bezprostřední blízkosti!


Přijeďte si rekreační středisko Zátiší prohlédnout

Jméno *

E-mail

Telefon *

Datum prohlídky *


 

Proč je rekreační středisko Zátiší vhodné právě pro vaše sportovní soustředění?

 • Fotbalové soustředění-   Vzhledem k nárokům na prostor se  plnohodnotné fotbalové hřiště v areálu nenachází. Skupina má však k dispozici tréninkové fotbalové branky. Skupiny využívají dvou fotbalových hřišť v dostupnosti do 10 minut chůzí. Jedná se o fotbalová hřiště standardních rozměrů včetně zázemí šaten, občerstvení apod. Obě hřiště se liší kvalitou travního povrchu, u tréninkového hřiště stojí pronájem 150,-Kč/h. Svou kvalitou je však plně dostačující pro fotbalové soustředění dětí a dorostu. Druhé hřiště má velmi kvalitní povrch a cena za pronájem je však vyšší. Dále je k dispozici antukové hřiště, které si lze také pronajmout.

  Fotbalové hřiště - vzdálenost 10 min. pěšky

  Fotbalové hřiště – vzdálenost 10 min. pěšky

 • Volejbalové, basketbalové a florbalové soustředění-  Volejbalové hřiště pro rekreační účely je v areálu. Pro účely soustředění lze využít dvě tělocvičny místních škol. Pronájem stojí 180,-Kč/h. K dispozici jsou i šatny a sprchy. Tělocvičny jsou v dostupnosti 20 minut chůzí od objektu. Tělocvičny jsou standardně vybaveny cvičebními pomůckami ( pro šplh – lana a tyče, kruhy, bedna, koza, žíněnky apod. )
 • Soustředění lehké atletiky, házenkářské hřiště- Pro účely tréninků lehké atletiky je k dispozici venkovní běžecký ovál s doskočištěm (povrch – tartan) a  venkovní házenkářské hřiště ( povrch – umělá tráva ). Venkovní areál s házenkářským hřištěm stojí 250,-/Kč/h, lze také využívat vnitřní prostory tělocvičen.

 


Galerie:


Ceník

Typ skupiny (věková kategorie)Cena včetně DPH
DĚTI - od 3 do 14 let věku360 Kč/noc
MLÁDEŽ - od 15 do 18 let věku390 Kč/noc
DOSPĚLÝ DOPROVOD/ PEDAGOGICKÝ DOZOR*420 Kč/noc*

Pokoj na hlavní budově - 6 lůžek

Pokoj na hlavní budově – 6 lůžek

V ceně je zahrnuto:

 • ubytování,
 • 5 x denně strava (včetně dvou svačin),
 • pitný režim,
 • ložní prádlo**,
 • DPH.

** Cena pobytu v délce  1-3 noci, nezahrnuje ložní prádlo. Komplet ložního prádla si lze jednorázově připlatit 35,-Kč/pobyt nebo je samozřejmě možné si přivézt vlastní spacáky popřípadě ložní prádlo. Postele jsou vybaveny dekou a polštářem.

V ceně není zahrnut rekreační poplatek obci, který činí 5,-Kč/os/noc.

Uvedené ceny jsou bez topení – přitápění je možné individuálně sjednat.