Máte zkušenosti se správou/řízením provozu rekreačního střediska, hotelu, penzionu či jiného obdobné zařízení? Nebo prostě cítíte, že by Vás tato práce bavila a zvládli byste ji? Pokud ano, tak pro Vás máme zajímavou pracovní nabídku na rekreačním středisku Blaník v obci Louňovice pod Blaníkem, okres Benešov, Středočeský kraj. Jedná se o celoroční zaměstnání na hlavní pracovní poměr se zajímavými platovými podmínkami.

Fotka - Bazén s protiproudem

Pro rekreační středisko Blaník hledáme šikovného člena týmu na pozici SPRÁVCE/ PROVOZNÍ.

Rekreační středisko je provozováno každoročně vždy na jaře a v létě. Pozice Správce/Provozního je však celoroční.

Pracovní náplň:

Aktivity před sezónou:

  • příprava vnitřních i vnějších prostor střediska na sezónu ve spolupráci s dalšími zaměstnanci či dodavateli

Aktivity v sezóně:

  • komunikace s klienty
    • ubytovávání
    • vyúčtování
    • řešení požadavků klientů
    • atd.
  • řízení týmu zaměstnanců (kuchaři, uklízečky atd.)
  • zajišťování provozu kuchyně
    • objednávání zboží

Aktivity po sezóně:

  • zazimování vnitřních i vnějších prostor střediska ve spolupráci s dalšími zaměstnanci či dodavateli
  • koordinace rekonstrukcí a oprav střediska

Celoroční aktivity:

    • e-maily, telefonáty
    • tvorby nabídek, smluv, zálohových faktur
  • péče o rekreační středisko

Požadavky:

  • zkušenosti se správou/řízením provozu rekreačního střediska, hotelu, penzionu či jiného obdobné zařízení – výhodou nikoli podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou
  • samostatnost
  • spolehlivost
  • slušné vystupování

Nabízíme:

  • služební byt v areálu rekrečního střediska
  • práce na hlavní pracovní poměr (HPP)
  • celoroční úvazek
  • po 1. sezóně smlouva na dobu neurčitou
  • dotovaná strava v jarní a letní sezóně
  • odpovídající platové podmínky dle praxe a schopností
  • výkonnostní odměny

Pro rekreační středisko Blaník dále hledáme kolegy na pozice:

Kontakt

V případě, že Vás nabídka zaujala, nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní osoba: Vlasta Chválová

Telefon: 777 153 150

e-mail: vlasta.chvalova@rekreace-deti.cz