Tak o střediscích už jsme toho napsali opravdu hodně. Na těchto pár řádcích vám povíme něco málo z našeho zákulisí :-)

Kdo jsme?

Jsme rodinná firma, která aktuálně provozuje 3 rekreační střediska: Blaník (Středočeský kraj) s kapacitou 260 lůžek, Naději (Pardubický kraj) s kapacitou 107 lůžek a Zátiší (Plzeňský kraj) s kapacitou 70 lůžek. Na čtvrtém středisku – Dupanda (Liberecký kraj) s kapacitou 88 lůžek momentálně dokončujeme rekonstrukci.

A kdo tedy za tím vším stojí?

Náš tým je poměrně malý, nicméně velmi výkonný :-).


Vlasta Chválová

Pohled na hlavní budovu RS Blaník

Pohled na hlavní budovu RS Blaník

Na prvním místě prostě musí být zakladatelka (:yes:). Vlasta začala v tomto oboru podnikat již v roce 1990. Na počátku její podnikatelské cesty bylo organizování dětských pobytů na pronajatých střediscích. Brzy však zjistila, že pokud chce nabídnout dětem (a následně i dospělým) kvalitní služby a rozvíjet střediska odpovídajícím způsobem, je nutné provoz přesunout do vlastních objektů. Tak přišlo v roce 1995 nejprve Zátiší a následně v roce 2000 Blaník . Vlasta se nyní primárně věnuje rozvoji a provozu RS Blaník.


Jitka Moravcová (dříve Chválová)

Pohled na zděné chaty RS Naděje

Pohled na zděné chaty RS Naděje

Jitka je typickým příkladem rčení, že jablko nepadá daleko od stromu  🙂. Od svých 15 let pomáhala Vlastě při organizaci pobytů i provozu prvních pronajatých středisek. V roce 2005 se rozhodla rozšířit rodinnou firmu o RS Naděje, které je dodnes její srdeční záležitostí. Posledním přírůstkem, který Jitka do čtyřlístku středisek přidala, bylo v roce 2010 RS Dupanda – to je momentálně v poslední fázi rekonstrukce. Jitka se primárně stará o rozvoj a provoz střediska Naděje.


Martin Chvála

Pohled na jeden ze zděných domků RS Blaník

Pohled na jeden ze zděných domků RS Blaník

I Martin stejně jako Jitka se daleko nezakutálel :-). Jeho hlavním úkolem je pomáhat se zásobováním našeho největšího střediska Blaník. Dále se stará o firemní vozový park a provoz občerstvení, které je součástí areálu na Blaníku.

 


Radek Moravec

RS Dupanda

Pohled na budovu rekonstruovaného RS Dupanda

Radek, jakožto životní partner Jitky, je také součástí druhé generace, která se podnikáním v oblasti skupinových rekreací zabývá. Do tohoto rozjetého vlaku nastoupil na začátku roku 2015, kdy odešel ze svého předchozího podnikání. V rámci středisek má na starosti marketingovou prezentaci firmy, realizaci jednotlivých projektů a hlavně dokončení rekonstrukce RS Dupanda.


Ostatní členové týmu

Dalšími nepostradatelným členy týmu jsou vyzkoušení zaměstnanci na pozicích kuchařů, pokojských, údržbářů a správců jednotlivých objektů. Bez správných lidí na těchto důležitých pozicích by nebylo možné nabízet kvalitní služby, na kterých naše podnikání stojí.


A proč to všechno děláme?

Naší největší odměnou je, když se k nám vracíte.


Zaujalo vás některé z našich středisek?

Pokud ano, tak se přijeďte podívat, rádi vás provedeme.

    Přijeďte si prohlédnout naše střediska

    Jméno *

    E-mail

    Telefon *

    Datum prohlídky *