Středisko Dupanda

Krásné prostředí Českého ráje!    Zažátek provozu 2. polovina roku 2016.

Rekreační středisko Dupanda se nachází v malebné části Libereckého kraje. Na dosah zde máme Lužické hory, kraj Karla Hynka Máchy, Český ráj i Krkonoše. Středisko je umístěno v malé vesničce poblíž obce Alšovice. Z pohledu kulturní a sociální obslužnosti je jeho velikou výhodou vzdálenost od Jablonce nad Nisou (10 km) a Liberce (20 km). Vzdálenost od Prahy je 90 km po kvalitních a rychlých silnicích.


Středisko Dupanda je aktuálně v poslední fázi kompletní rekonstrukce, která probíhá od roku 2012.

 

  Přijeďte si rekreační středisko Dupanda prohlédnout

  Jméno *

  E-mail

  Telefon *

  Datum prohlídky *


  Začátek provozu plánujeme na zimu roku 2016. Středisko pro Vás připravujeme tak, aby splnilo nároky pro školy v přírodě, zájemce o letní i zimní turistiku, sportovní soustředění, firemní a soukromé oslavy, svatby a ozdravné pobyty v krásné přírodě. Mezi našimi rekreačními objekty se jedná o jediný objekt s charakterem penzionu. Z tohoto jej budeme provozovat celoročně. Velký potenciál představuje blízkost Jablonce nad Nisou a Liberce i příznivá vzdálenost od Prahy.


  Ubytování

  Celková ubytovací kapacita bude 88 lůžek

  • 38 lůžek na budově – přízemí
  • 50 lůžek na budově – 1. patro

  Budova – přízemí

  RS Dupanda

  V rámci přízemí nabízí rekreační středisko Dupanda ubytování v 7 (převážně 6 lůžkových) pokojích. Jeden dvojlůžkový pokoj má vlastní sociální  zařízení. Ostatní pokoje využívají společná sociální zařízení, která jsou umístěna na chodbě. Pokoje jsou většinou vybaveny palandami. Počty lůžek:

  • 1 pokoj 2 lůžkový,
  • 6 pokojů 6ti lůžkových.

  V přízemí se nachází také jídelna s kapacitou 50 míst k sezení. Rozmístění stolů je možné přizpůsobit potřebám skupiny. Nad jídelnou je umístěna další místnost, kterou je možné využít jako klubovnu či taneční prostor. Další společenskou místností v objektu je prostorná klubovna s barem a krbovými kamny. V tomto prostoru bude umístěna i kuchyň, ve které si hosté budou moci připravovat vlastní pokrmy.

  Budova – 1. patro

  V 1. patře budovy se nachází 13 pokojů s následujícím počtem lůžek:

  • 4 pokoje 6ti lůžkové,
  • 2 pokoje 5ti lůžkové,
  • 2 pokoje 4 lůžkové,
  • 4 pokoje 2 lůžkové.

  Všechny pokoje v 1. patře jsou vybaveny umyvadlem. Dva dvojlůžkové kompletním sociálním zařízením (umyvadlo, WC a sprcha). Ostatní pokoje využívají společná sociální zařízení, která jsou umístěna na chodbě (2x WC) a sprchy, které se nacházejí v přízemí.


  Stravování

  Kompletní stravování vám zajistíme v jídelně, která je součástí budovy.  Pro školy v přírodě, sportovní soustředění i ostatní druhy skupin zajišťujeme stravu 5 x denně tj. včetně svačin a pitného režimu. Výdej stravy je na dohodě s vedoucím skupiny. Klientům zajištujeme pitný režim po celý den. Pro skupiny dospělých či pobyty rodin s dětmi lze sjednat skladbu jídel na míru včetně přizpůsobení stravy pro vegetariány, vegany nebo pro osoby s různým omezením stravy. S klienty se specifickou dietou (např. bezlepková, alergie na vajíčka, mléko, maso atd.) se na těchto výjimkách domluvíme minimálně jeden týden dopředu, abychom se na vše mohli náležitě připravit. V areálu není restaurace pro veřejnost. Areál je určen výhradně pro potřeby našich klientů. Středisko je vhodné i pro skupiny s vlastním vařením – pronájmem střediska.


  Rekreační středisko Naděje nabízí:

  Připravujeme


   Galerie:

  Připravujeme


   Ceník

  Připravujeme


  Středisko Dupanda je vhodné pro