Pronájmy areálu

Nabízíme pronájem rekreačních středisek se zajištěním vlastního stravování. Skupina, která si chce vše zajistit sama dle vlastních představ, může využít zázemí kuchyně a skladů našich dvou rekreačních středisek Naděje a Zátiší .

RS Naděje - celkový pohled

rekreační středisko Naděje, ubytování pro skupiny

Rekreační středisko Naděje s kapacitou 100 lůžek nabízí soukromí pro uzavřenou skupinu , je vhodné zejména pro pořádání rodinných oslav , svateb či firemních akcí v jarních a podzimních měsících. V letní sezóně je možné si pronajmout objekt pro tábory nebo pobyty rodin s dětmi se zajištěním vlastního stravování.  Středisko nabízí ubytování  v chatách se sociálním zařízením a 4 lůžkové pokoje. V areálu je velká jídelna  s barem, zastřešená terasa s možností přidání party stanu. Cena pronájmu na RS Naděje u dlouhodobých pobytů tj. 4 noci a více je 20.000,-Kč/noc bez DPH.

rekreacni_stredisko_pronajem

rekreační středisko Zátiší, možnost pronájmu areálu

Rekreační středisko Zátiší je menší objekt s kapacitou 70  lůžek . Je vhodný pro menší rodinné oslavy, srazy, pořádání svateb  v přírodě. Dále je možné si rekreační objekt pronajmout v letních měsících pro tábory, sportovní soustředění či jiné  skupinové pobyty dětí a mládeže. Areál je kempového charakteru, není vhodný pro firemní akce. Cena pronájmu na RS Zátiší u letních pobytů od 4 nocí je 8.000,-Kč/noc bez DPH. Ceny jsou uvedeny včetně ubytování, vnitřních i venkovních společenských prostor,  využit kuchyně, skladů a technického zázemí  střediska. Pro cenovou kalkulaci kratších pobytů – svatby, oslavy, nás kontaktujte.

Hledáte místo pro svatbu v přírodě v přírodě a v soukromý s možností zajištění vlastního cateringu ? Pak jsou oba tyto objekty vhodné pro Vaši svatební oslavu.

________________________________________________________________________________________________________________________________

rekreační středisko Blaník, pronájem pro svatby, oslavy, firemní srazy

rekreační středisko Blaník, možnost částečného pronájmu areálu

Rekreační středisko Blaník nabízí ubytování pro uzavřené skupiny svateb, rodinných oslav s požadavkem na zajištění vlastního občerstvení a nápojů, či vlastního grilování a cateringu. Objekt je možné si pronajmout částečně ve smyslu ubytování na pokojích nebo chatách s možností  pronájmu party stanu se zázemím venkovního výčepu, dále klubovny  či tanečního sálu. Není však možné si pronajmout zázemí kuchyně včetně skladů. Catering si skupina zajišťuje sama nebo je možné částečně využít našich služeb ve formě plné penze apod. Pro cenovou kalkulaci nás kontaktujte. Ceny stanovujeme na míru dle rozsahu využití prostor a termínu akce.

RS Blaník je vhodný pro svatby či rodinné oslavy,  které hledají přírodu, les, velký prostor a dobrou dostupností z Prahy a okolí.

 

Pronájmy areálu je vhodné pro